TRANSPORT MIENIA

Zapewniamy międzynarodowy i krajowy transport mienia przesiedleńczego z jasnym planem określającym czas trwania tranzytu oraz usługę śledzenia towaru. Jeżeli pojawi się potrzeba częściowej lub kompleksowej usługi transportu mienia przesiedlenia, nasi eksperci są w stanie przetransportować Państwa dobra. Większość opcji jest dostępnych dla naszej najbardziej konkurencyjnej i godnej zaufania usługi transportu mienia przesiedleńczego. Oferujemy pełny zakres usług globalnego transportu mienia.

Zajmiemy się ładunkami o każdej wadze i każdym wymiarze, od małych paczek do pełnych pojazdów, specjalistycznego sprzętu lub towarów o wielkich gabarytach. Możemy przetransportować twoje mienie prawie w każde miejsce. Dodatkowo możemy zapewnić odbiór i dostawę “door-to-door” oraz zająć się celną dokumentacją przewozową.

Jeśli potrzebujesz przesyłki z miejsca na miejsce czy z domu do domu, dostosujemy naszą usługę do twoich terminów. Nasz oddział zajmujący się transportem jest dostępny przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Zawsze chcemy ci dostarczyć najlepszych rozwiązań.

nasze pozostałe usługi

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!