IMPORT I TRANSPORT POJAZDÓW

TSL Euro Cargo wykonuje usługi importu i przewożenia pojazdów na indywidualne zamówienie klienta. Nasz profesjonalny zespół jest przeszkolony w bezpiecznym i punktualnym transporcie różnego typu pojazdów w tym motocykli, maszyn, itd.

Oferujemy również pomoc w znalezieniu poszukiwanych pojazdów używanych pod zamówienie klienta, dopilnowując przy tym poprawność przeprowadzenia transakcji oraz prawidłowości dokumentów celem przyszłej rejestracji w krajowych urzędach komunikacji.

Transport pojazdów wymaga wyspecjalizowanego sprzętu, aby zabezpieczyć transportowany pojazd. Nasza flota nowoczesnego sprzętu została specjalnie zaprojektowana do maksymalnych możliwości stanowiących atrakcyjną kombinację wyjątkowej jakości i konkurencyjnej ceny. Gwarantujemy spełnienie wszystkich twoich wymagań odnośnie do transportu twojego pojazdu na czas i bez uszkodzeń. Oferujemy również pomoc w uzupełnianiu dokumentów celnych.

Podczas wjazdu pojazdu do jednego z naszych magazynów wydawana jest kompletna dokumentacja. Wykonywane są zdjęcia, które są wysyłane do klienta. Upewniamy się, że pojazdami ktoś stale się zajmuje. Zabezpieczenie pojazdów podczas tranzytu jest jednym z najważniejszych etapów międzynarodowego transportu. Nasza ekipa magazynowa jest profesjonalnie przeszkolona, a nasz sprzęt jest wyspecjalizowany. Możesz być pewien, że twój pojazd dotrze do celu w takim stanie, w jakim rozpoczynał swoją podróż.

nasze pozostałe usługi

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!